Poznaj nas bardziej

Współpraca z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę
Współpraca z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę

Od lat współpracujemy z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę. Biegaliśmy w Maratonie Warszawskim, licytowaliśmy przedmioty z duszą, namawialiśmy mieszkańców Serocka do wysyłania charytatywnych sms-ów, dedykowaliśmy sobie piosenki w koncercie życzeń, robiliśmy zbiórkę rzeczy, potrzebnych w placówkach Fundacji.

Każdą pozyskaną na tysiąc sposobów złotówkę przekazywaliśmy na działania Fundacji. Wszystko po to, aby FDDS mogła jeszcze bardziej dawać dzieciom siłę 🙂

Basia Piwowarczyk

kafel zdjęcie
×
Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka

W naszej firmie akcję „Szlachetna paczka” organizuję od 2011 roku. Chyba nikomu nie ma potrzeby dłużej opisywać tego projektu, który polega na wsparciu materialnym rodzin i osób w trudnej sytuacji życiowej. Wybór obdarowywanych nigdy nie jest łatwy, zawsze towarzyszą mu łzy, bo każda historia chwyta za serce. Potem rozdzielamy między siebie potrzeby z listy, a gdy je skompletujemy – staramy się jak najpiękniej spakować.

Z każdą kolejną zimą nasze grono się powiększa. Jestem pod wrażeniem – dobrych chęci i ogromnego serca wszystkich zaangażowanych. Kolu, Grażynko, Asiu, Asiu, Łado, Emilko, Marzenko, Beatko, Magdo, Marcelo, Magdo, Paulino –  niesamowicie jest wspólnie robić tak coś dobrego dla innych.

Katarzyna Bachorzewska

kafel zdjęcie
×
„Ubrania do oddania”
„Ubrania do oddania”

W House of Skills dbamy naszą o planetę.

Przy wykorzystaniu platformy fundrising’owej „Ubrania do oddania” zebraliśmy nieużywane przez nas ubrania. Każdy kilogram odzieży nadającej się do ponownego użycia został wymieniony na darowiznę finansową. Pozyskane w ten sposób środki przekazaliśmy fundacji EKOMINI, która zajmuje się edukacją z zakresu przedsiębiorczości, ekonomii dla najmłodszych, zrównoważonego rozwoju i ekologii. Zgodnie z polityką cyrkularną i dyrektywami UE w zakresie zarządzania odpadami dajemy ubraniom drugie, a może i trzecie życie. W tym roku zebraliśmy na te cele ponad 203,38 kg ubrań i planujemy kolejne akcje.

Marta Pietrowska

kafel zdjęcie
×
Fundacja Azyl pod Psim Aniołem
Fundacja Azyl pod Psim Aniołem

Minęło 7 lat odkąd pierwszy raz weszłam do psiego boksu w Fundacji Azylu pod Psim Aniołem w Falenicy. Nigdy nie zapomnę jak piękna była to chwila i ile łez wzruszenia mnie kosztowała.

Wolontariatem w schronisku zainteresowali się także moi współpracownicy, wyrażając chęć współuczestniczenia w spacerach i gromadząc rzeczy przydatne psiakom. Podczas jednej ze wspólnych wizyt w schronisku, pewna sunia tak wpadła w oko mojej koleżance, że w ciągu tygodnia zdecydowała się na jej adopcję. Od tej pory Mimi stała się członkiem zespołu House of Skills.

Zosia Szypowska

 

kafel zdjęcie
×
Fundacja Rodzić po Ludzku
Fundacja Rodzić po Ludzku

Od kilkunastu lat aktywnie działamy w Fundacji Rodzić po Ludzku.

Głównym celem organizacji jest poprawa poziomu opieki okołoporodowej w placówkach położniczych w całej Polsce. Do jej aktywności należą m.in.: prowadzenie rzecznictwa i monitoringu praw kobiet dzięki badaniom, akcjom, portalowi www.gdzierodzic.info; wydawanie publikacji oraz szeroko pojęta edukacja zarówno personelu medycznego, jak i kobiet.

Jako wolontariuszki uczestniczymy w różnych akcjach – pomagamy przy organizacji fundacyjnych konferencji dla położnych, a w trakcie wydarzeń zewnętrznych opiekujemy się stoiskiem Fundacji – rozmawiamy, informujemy, edukujemy.

Anna Zdral, Alicja Madej

kafel zdjęcie
×