Emocjonalny Ład – Czas borsuka


20 stycznia 2021


Skończył się rok 2020, który zwieńczył dekadę, ale okazał się wyjątkowy również z wielu innych powodów z pandemią na czele. Właściwie dla Emocjonalnego ładu to bardzo bogaty i – że tak powiem – korzystny czas. Emocji było w bród.

Rozmowa, do której zaprosiłam Jagodę Latkowską – psychoterapeutkę i trenerkę jest o tym, jak sobie z nimi radziliśmy i jak robić to dalej, bo wyzwania się nie skończą wraz z 01 stycznia 2021 r. Choć kryzys trwa już wiele miesięcy nie oznacza, że reagujemy wciąż tak samo, albo że te same strategie postępowania będą stale pomocne. Ważne wydaje się to, o czym Jagoda mówi, przywołując sposób funkcjonowania borsuka. Posłuchajcie.Listen to "#01 – Czas borsuka" on Spreaker.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.


Słuchaj na