fbpx

Emocjonalny (nie)ład w pracy – Przywództwo jest mierzeniem się z entropią – Dariusz Chełmiński

Zmieniające się przywództwo jest odpowiedzią na zmieniający się świat, potrzeby pracowniczek i pracowników. W dzisiejszej rozmowie Darek Chełmiński, senior partner w House of Skills, mówi o niedawno powstałym programie edukacyjnym „Sedno przywództwa”. Liderzy muszą zejść na ziemię, umieć rozmawiać dokąd chcą poprowadzić swych zwolenników i być odpornymi, bo dzięki tej metakompetencji budują swą wiarygodność i zaufanie. To duże słowa, ale ranga tego, o co chodzi w przywództwie jest bardzo duża. W świecie, w którym „każdy z nas jest w jakimś kryzysie” to naprawdę trudne. Posłuchajcie, dlaczego ten nowy program edukacyjny podoba się odbiorcom.

Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy.

O audycji

Praca to dla większości z nas bardzo istotny i czasochłonny element życia. Z tego powodu przywiązujemy dużą wagę do jakości wszystkiego, co pracy i jej konsekwencji dotyczy. Doświadczamy też różnorodnych emocji podczas pracy, przed i po niej, każdego dnia. Dlatego warto mówić o tym, jaka jest jakość naszej pracy, przyglądać się w jaki sposób czynić ją lepszą, byśmy się w niej naprawdę dobrze czuli. Takim zagadnieniom będzie poświęcony nowy podcast, a zatytułowałam go Emocjonalny (nie)ład w pracy.

Nowe odcinki są publikowane na stronie House of Skills oraz w najpopularniejszych serwisach podcastowych w połowie każdego miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.