fbpx

Odcienie biznesu – Anna Biekionis – lider w pracy zdalnej

Zindywidualizowane podejście i sprawna współpraca pomiędzy zespołami biznesowymi to tylko dwa z wielu elementów, o które DKV dba w swojej codzienności biznesowej w relacji z klientami. Jak zmieniała się rzeczywistość i praca w organizacji świadczącej swoje usługi z biura, które zapewniało błyskawiczny przepływ informacji i sprawność organizacyjną, co w tej branży ma kluczowe znaczenie?

Tym razem o wyzwaniach pracy zdalnej rozmawiam z Anną Biekionis, która w firmie DKV Euro Services łączy dwie role – jest Team Managerką dla 5 Team Liderów zarządzających kluczowymi zespołami biznesowymi oraz Team Liderką jednego z zespołów. Jak łączy te dwie funkcje w formule zdalnej? Co słyszy od menedżerów, a o czym mówią członkowie z jej zespołu? Serdecznie zapraszam.

O audycji

Odcienie biznesu to podcast, w którym zapraszam przedstawicieli firm z różnych branż do rozmowy na tematy, które aktualnie angażują ich czas i uwagę. Pytam z jakimi zmianami i wyzwaniami mierzą się w swoich organizacjach, jakie tematy zyskują na znaczeniu, na jakie pytania szukają odpowiedzi. Pytam także, co robią ludzie odpowiedzialni za to, jak funkcjonują organizacje, aby te były dobrymi miejscami do pracy? Co robią by dać ludziom więcej wiary, energii i  motywacji? Rozmawiam o tym, co widzą i słyszą w swoich firmach, jakie rozwiązania planują i wprowadzają, aby ich współpracownicy pracowali z radością i energią. Sprawdzam, jak różne są odcienie biznesu.

 

 

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.