fbpx

Odcienie biznesu – Ariel Maciukiewicz – praca zdalna w e-commerce

Polski e-commerce w 2020 r. znalazł się wśród najszybciej rosnących rynków w Europie. Czy przejście na model pracy zdalnej w firmie, w której świadczy się usługi w formule zdalnej od zawsze było łatwiejsze? Jakie wyzwania pojawiły się przed menedżerami w branży, która zanotowała spektakularne wzrosty? I co to właściwie znaczy spektakularne? Czego muszą się nauczyć a czego oduczyć menedżerowie i liderzy zespołów, żeby lepiej funkcjonować w nowej, zdalnej rzeczywistości?

W drugiej rozmowie wokół wyzwań menedżerów w pracy zdalnej zapraszam do przyjrzenia się im oczami Ariela Maciukiewicza, Lidera zespołu sprzedaży w Grupie OLX. Serdecznie zapraszam.

O audycji

Odcienie biznesu to podcast, w którym zapraszam przedstawicieli firm z różnych branż do rozmowy na tematy, które aktualnie angażują ich czas i uwagę. Pytam z jakimi zmianami i wyzwaniami mierzą się w swoich organizacjach, jakie tematy zyskują na znaczeniu, na jakie pytania szukają odpowiedzi. Pytam także, co robią ludzie odpowiedzialni za to, jak funkcjonują organizacje, aby te były dobrymi miejscami do pracy? Co robią by dać ludziom więcej wiary, energii i motywacji? Rozmawiam o tym, co widzą i słyszą w swoich firmach, jakie rozwiązania planują i wprowadzają, aby ich współpracownicy pracowali z radością i energią. Sprawdzam, jak różne są odcienie biznesu.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.