Odcienie biznesu – Wyzwania menedżerów w pracy zdalnej (cz.1) – branża produkcyjna

Jak się okazuje bezprecedensowy exodus do pracy zdalnej nie był jedynie pandemiczną koniecznością i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami na dłużej. To oznacza, że w tej nowej wirtualnej rzeczywistości musimy się … na nowo urządzić.

Do rozmowy wokół wyzwań pracy zdalnej zaprosiłam 3 osoby, reprezentujące 3 różne organizacje i branże. Dziś zapraszam Państwa na pierwszą rozmowę. Moją gościną jest Anna Jędrzejuk, HR Managerka z firmy produkcyjnej Sealed Air.

Co oznacza praca zdalna w firmie produkcyjnej? Z jakimi wyzwaniami mierzą się menedżerowie i pracownicy firmy, w której kluczowa część biznesu realizowana jest na linii produkcyjnej? Wreszcie jak praca zdalna zmieniła rzeczywistość firmy Sealed Air? Serdecznie zapraszam.

O audycji

Odcienie biznesu to podcast, w którym zapraszam przedstawicieli firm z różnych branż do rozmowy na tematy, które aktualnie angażują ich czas i uwagę. Pytam z jakimi zmianami i wyzwaniami mierzą się w swoich organizacjach, jakie tematy zyskują na znaczeniu, na jakie pytania szukają odpowiedzi. Pytam także, co robią ludzie odpowiedzialni za to, jak funkcjonują organizacje, aby te były dobrymi miejscami do pracy? Co robią by dać ludziom więcej wiary, energii i motywacji? Rozmawiam o tym, co widzą i słyszą w swoich firmach, jakie rozwiązania planują i wprowadzają, aby ich współpracownicy pracowali z radością i energią. Sprawdzam, jak różne są odcienie biznesu.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.