fbpx

Odcienie biznesu – Aleksandra Kusz vel Sobczuk & Iga Jendrych – CzekoSprawni

W Polsce mamy nieco ponad 3 mln osób zarejestrowanych jako osoby z niepełnosprawnościami (OzN), które maja prawne potwierdzenie niepełnosprawności. W rzeczywistości jest ich dużo więcej – szacuje się, że jest między 4 do 7 mln. Tylko niewielki procent to osoby aktywne zawodowo.

W kolejnym odcinku Odcieni biznesu, Gościnie Aleksandra Kusz vel Sobczuk Kierowniczka Komunikacji Korporacyjnej oraz CSR oraz Iga Jendrych Specjalista Komunikacji i Edukacji CSR z LOTTE Wedel opowiadają o projekcie CzekoSprawni, czyli programie dla osób z niepełnosprawnościami u podstaw powstania którego leży jedna z fundamentalnych wartości firmy jaką jest różnorodność.

 

 

O audycji

Odcienie biznesu to podcast, w którym zapraszam przedstawicieli firm z różnych branż do rozmowy na tematy, które aktualnie angażują ich czas i uwagę. Pytam z jakimi zmianami i wyzwaniami mierzą się w swoich organizacjach, jakie tematy zyskują na znaczeniu, na jakie pytania szukają odpowiedzi. Pytam także, co robią ludzie odpowiedzialni za to, jak funkcjonują organizacje, aby te były dobrymi miejscami do pracy? Co robią by dać ludziom więcej wiary, energii i  motywacji? Rozmawiam o tym, co widzą i słyszą w swoich firmach, jakie rozwiązania planują i wprowadzają, aby ich współpracownicy pracowali z radością i energią. Sprawdzam, jak różne są odcienie biznesu.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.