fbpx

Emocjonalny (nie)ład w pracy – Sprzedaż to rzecz o zaufaniu – Marek Waśkiewicz

Ludzie nie znoszą gdy im się coś sprzedaje, ale uwielbiają kupować. To znane zdanie jest domyślnym mottem rozmowy z Markiem Waśkiewiczem, doświadczonym sprzedawcą, który sprzedawać lubi. Umówiliśmy się, że nie będę ukrywała swojego odmiennego nastawienia do tej dziedziny życia. Sprzedaż sprzedaży nierówna w zależności od rodzaju produktu, czy usługi, kontekstu firmowego i rynkowego. Bycie w roli osoby sprzedającej to też spora konfrontacja z sobą samym, własnym stylem myślenia, przekonaniami, sposobem podejmowania decyzji. Poza wymiernymi sukcesami finansowymi sprzedaż często prowadzi do ciekawych i długoletnich relacji z klientami. To one są ważnym motorem wykonywania takiego zawodu. Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy.

O audycji

Praca to dla większości z nas bardzo istotny i czasochłonny element życia. Z tego powodu przywiązujemy dużą wagę do jakości wszystkiego, co pracy i jej konsekwencji dotyczy. Doświadczamy też różnorodnych emocji podczas pracy, przed i po niej, każdego dnia. Dlatego warto mówić o tym, jaka jest jakość naszej pracy, przyglądać się w jaki sposób czynić ją lepszą, byśmy się w niej naprawdę dobrze czuli. Takim zagadnieniom będzie poświęcony nowy podcast, a zatytułowałam go Emocjonalny (nie)ład w pracy.

Nowe odcinki są publikowane na stronie House of Skills oraz w najpopularniejszych serwisach podcastowych w połowie każdego miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.