fbpx

Emocjonalny (nie)ład w pracy – Nadszedł czas, by mówić wprost – Łada Drozda

Tym razem w roli prowadzącego rozmowę wystąpił Grzegorz Radłowski, dyrektor ds. rozwoju biznesu w House of Skills, autor jednego z blurbów do mojej najnowszej książki. Odpowiadam na pytania Grzegorza o nasze emocjonalne ubóstwo, język inkluzywny, którym napisałam książkę, kulejące poczucie własnej wartości w polskim społeczeństwie, nadzieję na zmianę polskich relacji w pracy i inne kwestie, o których napisałam w Emocjonalnym (nie)ładzie w pracy. Jestem zdania, że nazywanie wprost zjawisk i przeżyć, które są udziałem ludzi w pracy, a także zachowań, które są źródłami cierpienia, jest nieodzowne, aby następowały realne zmiany. Aby wszyscy, którzy na tym rynku funkcjonują, mogli dobrze się czuć i wykonywać swoją pracę z przyjemnością. Z taką intencją napisałam tę książkę.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy, Łada Drozda.

O audycji

Praca to dla większości z nas bardzo istotny i czasochłonny element życia. Z tego powodu przywiązujemy dużą wagę do jakości wszystkiego, co pracy i jej konsekwencji dotyczy. Doświadczamy też różnorodnych emocji podczas pracy, przed i po niej, każdego dnia. Dlatego warto mówić o tym, jaka jest jakość naszej pracy, przyglądać się w jaki sposób czynić ją lepszą, byśmy się w niej naprawdę dobrze czuli. Takim zagadnieniom będzie poświęcony nowy podcast, a zatytułowałam go Emocjonalny (nie)ład w pracy.

Nowe odcinki są publikowane na stronie House of Skills oraz w najpopularniejszych serwisach podcastowych w połowie każdego miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.