fbpx

Emocjonalny (nie)ład w pracy – Co to jest ESG? – Magda Andrejczuk

Liczne kryzysy, które trapią współczesny świat – z katastrofą klimatyczną na czele – stały się powodami wielu regulacji wprowadzonych przez ustawodawców na wszystkich kontynentach. Standardy ESG to zestaw wielu wymogów, które muszą spełniać firmy, aby z tymi regulacjami być w zgodzie. Jaki to zakres działań, czego dotyczy i jak się rozwija? O tym mówi moja dzisiejsza gościni – Magda Andrejczuk. Rosnącej świadomości konsumenckiej towarzyszy rosnąca świadomość pracownicza. Współcześni pracownicy chcą wiedzieć, jak ich pracodawcy odnoszą się do kwestii ESG.

Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy.

O audycji

Praca to dla większości z nas bardzo istotny i czasochłonny element życia. Z tego powodu przywiązujemy dużą wagę do jakości wszystkiego, co pracy i jej konsekwencji dotyczy. Doświadczamy też różnorodnych emocji podczas pracy, przed i po niej, każdego dnia. Dlatego warto mówić o tym, jaka jest jakość naszej pracy, przyglądać się w jaki sposób czynić ją lepszą, byśmy się w niej naprawdę dobrze czuli. Takim zagadnieniom będzie poświęcony nowy podcast, a zatytułowałam go Emocjonalny (nie)ład w pracy.

Nowe odcinki są publikowane na stronie House of Skills oraz w najpopularniejszych serwisach podcastowych w połowie każdego miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.