fbpx

Emocjonalny (nie)ład w pracy – Szczęście w firmie – Piotr Medyński

Piotr Medyński, mówi, że kiedy w firmie dociekliwie poszukując dlaczego rzeczy nie dzieją się jak należy, dotrzemy do odpowiedzi, to dalej coś trzeba będzie z tym zrobić. W wielu wypadkach liderzy tych wyjaśnień nie poszukują. Wolą nie widzieć i nie wiedzieć. W dużej mierze chyba na tym opiera się sukces kultury organizacyjnej w firmach pana Piotra i jego wspólników. Analizują, znajdują i dokonują zmian w funkcjonowaniu swych firm. Rozbraja mnie to, że mój gość opowiadając o swych firmach mówi takim samym językiem, jak nie jeden inny prezes, czy GM, ale okazuje się, że z zapałem, od lat nie poprzestaje na słowach. Posłuchajcie rozmowy o firmach, w których Index of Happiness wynosi 4,3.

Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy.

O audycji

Praca to dla większości z nas bardzo istotny i czasochłonny element życia. Z tego powodu przywiązujemy dużą wagę do jakości wszystkieg, co pracy i jej konsekwencji dotyczy. Doświadczamy też różnorodnych emocji podczas pracy, przed i po niej, każdego dnia. Dlatego warto mówić o tym, jaka jest jakość naszej pracy, przyglądać się w jaki sposób czynić ją lepszą, byśmy się w niej naprawdę dobrze czuli. Takim zagadnieniom będzie poświęcony nowy podcast, a zatytułowałam go Emocjonalny (nie)ład w pracy.

Nowe odcinki są publikowane na stronie House of Skills oraz w najpopularniejszych serwisach podcastowych w połowie każdego miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.