fbpx

Emocjonalny Ład – Życie jest baśniowe

Słowo LOS nie musi brzmieć smutno. Jeśli pozwolimy, by Czuła Przewodniczka uchyliła furtkę Dzikiej Dziewczynce to Potulna, Męczennica i Królowa Śniegu przestają nami sterować. To wymaga stałej, uważnej praktyki, na co dzień. Wtedy, gdy w pracy odbywasz kolejne spotkania, gdy niesiesz zakupy, pilnujesz, by dzieci zrobiły lekcje, kiedy kłócisz się z kimś, płaczesz, albo kiedy prosisz partnera, aby przykręcił wreszcie tę półkę lub patrzysz jak w niedzielę robi jajecznicę. W każdej sytuacji jest możliwość, byś zapytała siebie czego teraz potrzebujesz, moja Dzika Dziewczynko? Zadawaj jej to pytanie i słuchaj co odpowiada. To Twoja droga do siebie.

A jeśli chcecie wygrać jeden z egzemplarzy książki, weźcie udział w bezpłatnym webinarze „Kobiecy krąg mocy”! Dowiecie się na nim m.in.:

  • jak zbudować sensowny projekt rozwojowy służący kobietom (co nie oznacza „tylko dla kobiet”)?
  • co może oznaczać uwolnienie kobiecej energii i dlaczego wszyscy mogą na tym skorzystać?

Do tej odważnej podróży, która odbędzie się 25 marca, o godz. 11:00, zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów!

Więcej o webinarze Kobiecy krąg mocy

 

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.