fbpx

Emocjonalny Ład – Ziemia jest spulchniona – Natalia de Barbaro

Zapytałam Natalię de Barbaro w Emocjonalnym Ładzie o to, jak rozumie pojęcie pomocy psychologicznej i czy to, co ona robi zawodowo pełni taką funkcję. Pełno dziś różnej maści doradczyń, pomagaczy, którzy mówią innym jak żyć, często bezkrytycznie podchodząc do swej twórczości. W czasach dużego popytu na wszelkie ułatwianie życia w nieznośnie złożonej rzeczywistości można wpaść w pułapkę uproszczonego poradnictwa. Natalia podpowiada jak być na to wrażliwą/wrażliwym.

Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.