fbpx

Emocjonalny Ład – Wejdź w las, obudź borsuka, pobij się z niedźwiedziem i wypij z wilkiem

Kasia Nawratek – wykładowczyni w Manchester Scholl of Architecture i pisarka książek dla młodzieży mówi o kreatywności, uczeniu i podążaniu za tworzeniem, co zawsze wiąże się z ryzykiem. Ale bez niego nic nowego powstać nie może. Łada Drozda w kolejnym podcaście z cyklu Emocjonalny Ład rozmawia o tym jak Kasia uczy architektury, ale de facto również o tym jak uczyć współpracy. Nie wizja tylko wrażliwość, nie cel tylko proces. „Najlepszy jest projekt, o którym nie można powiedzieć co kto wniósł do efektu końcowego”.

 

 

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.