fbpx

Emocjonalny Ład – Trener/ka biznesu – zawód o rosnącej randze – Małgorzata Olszanowska

Potrzeba rozwijania się to jeden z głównych motorów ludzkiej motywacji. My, ludzie edukujący dorosłych widzimy to na co dzień. Cieszę się, że Małgorzata Olszanowska, moja koleżanka i bardzo doświadczona trenerka lideruje projektowi Szkoły trenerów i trenerek biznesu House of Skills. W dzisiejszej rozmowie opowiada nie tylko o samej szkole, jej założeniach, programie i organizacji, ale też o randze i znaczeniu zawodu trenera/ki biznesu. Może wśród słuchaczek i słuchaczy są ci, którzy marzą by szkolić i czują radość na myśl o takiej pracy? Zapraszamy, słuchajcie podcastu i zgłaszajcie się do Szkoły trenerów i trenerek biznesu House of Skills.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.