fbpx

Emocjonalny Ład – Sięgaj po przestrzeń dla siebie – Agnieszka Kramm

Dziś o kobiecych kręgach mówi w Emocjonalnym Ładzie Agnieszka Kramm, która od lat prowadzi warsztaty terapeutyczne w formule kręgów kobiecych. Często słyszę pytania, co to takiego jest ten krąg kobiet, co się tam robi? Posłuchajcie Agnieszki, jak odpowiada na te pytania. Usiąść w kółku to żadna sztuka, ale prowadzenie kręgu nią jest. Nie zawierzajcie osobom, które tego nigdy nie robiły, nie mają fachowej wiedzy, a jedyne co potrafią dokładnie, to nadużywać chwytliwych słów (np. zaufanie, wdzięczność!) i ułożyć cennik swoich „duchowych usług”.  Kobiece kręgi nie epatują pseudoduchowością. Za to są okazją do głębokich, uzdrawiających spotkań, przynoszących ulgę, poczucie przynależności i rozpuszczających wstyd.

Zapraszam do wysłuchania naszej rozmowy.

Listen to „#36 – Sięgaj po przestrzeń dla siebie – Agnieszka Kramm” on Spreaker.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.