fbpx

Emocjonalny Ład – Sami tworzymy sens

W różnych zwrotnych momentach historii lub własnego życia powracają nam pytania o sens. Mają związek z naszymi potrzebami i wartościami, którymi się kierujemy, ale wcale nie koniecznie z celami. Bywa, że cele, którym poświęcamy energię i czas, poczucia sensu nam nie dają. Zatem, co nas przybliża do znajdowania odpowiedzi na pytanie o sens? Rozmawiam o tym w Emocjonalnym Ładzie z dr Katarzyną de Lazari-Radek, filozofką i etyczką z Uniwersytetu Łódzkiego

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.