fbpx

Emocjonalny Ład – Proponuję wpaść w panikę – Iza Mysiura

Wydawało mi się, od kiedy poznałam Izę Mysiurę, że to jest kobieta, która kocha ryzyko. Tymczasem okazuje się, że nie! Iza mówi, że „ryzyko jest tam, gdzie robi się coś o czym pojęcia się nie ma, albo ulega się emocjom”, a Iza do wszystkiego się przygotowuje. Tyle, że jest osobą, dla której najważniejszą wartością jest zmienność. Zatem osoba na miarę czasów! Ponoć nic bardziej stałego niż zmiana, więc jeśli ktoś sam – tak jak ona – napędza ją swoimi planami to wpisuje się idealnie w rzeczywistość buzującą przemianami.

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.