fbpx

Emocjonalny Ład – Od dziś nażyj się

Książka Marty Iwanowskiej-Polkowskiej „#nażyć się” jest przepisem jak we własnym życiu znaleźć przestrzeń, by zacząć… żyć. Według tego co Ty lubisz, czego nie chcesz, czego potrzebujesz a z czym warto się pożegnać. Możesz przyłożyć tę lekturę do własnego życia, napełnić ją, jak szablon, własną treścią i zrewidować jak je widzisz do tej pory. Czy lubisz piwo z sokiem pite z plastikowego kubka na pomoście na Mazurach? A może zanim nastanie taka chwila odprężenia zdecydujesz się na ważną zmianę, w zgodzie z tym, co Twoje ciało podpowiada Ci od lat?  Nie ma jednego przepisu jak się nażyć, ale ta potrzeba tętni w nas jednakowo.

 

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

 

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.