fbpx

Emocjonalny Ład – Nie mamy się czego wstydzić – Maciej Sikorski

Znacie ewolucję stwierdzenia od „łupię kamienie” po „buduję katedrę”? Chodzi o świadomość celu, po co się coś robi. Bardzo mi ono zabrzmiało w pamięci podczas rozmowy z Maćkiem Sikorskim – kolegą, z którym pracowaliśmy kiedyś u nas w firmie. Maciek obecnie rozwija ludzi na dużo szerszą skalę w pewnej organizacji w Szwajcarii. Właśnie o tym opowiada. Ale przy okazji, przedstawiając się używa określenia: „Jestem Maciek, daję zespołom lepszych menedżerów a pracownikom umiejętności do osiągnięcia sukcesów”. To bardzo inne od zdarzających się czasem sarkastycznych wypowiedzi różnych trenerów: „wiesz, tłukę szkolenia…”. Posłuchajcie Maćka, który ujmuje mnie między innymi tym jak mówi, że coś go we współpracownikach zachwyca.

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.