fbpx

Emocjonalny Ład – Nie bądź samotną wojowniczką – Anna Łada

Praca w męskim środowisku jest dla kobiet wyzwaniem i wymaga przygotowania się, sprawdzenia, z czym się w niej spotka, jak może być. Jednak warto z otwartością podejść do takiej perspektywy. Bo, po pierwsze, praca w tzw. męskich branżach jest dla kobiet bardzo ciekawa, po drugie – mężczyźni to nie monolit zachowujący się zawsze tak samo, a po trzecie we wszystkich środowiskach pracy emocje są coraz bardziej uznawane za naturalny czynnik kształtujący relacje, bez nich żadna współpraca nie obejdzie się. Tak mówi Anna Łada, wiceprezeska w firmie z branży przemysłowej, moja dzisiejsza rozmówczyni.

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.