fbpx

Emocjonalny Ład – Moim językiem jest pokarm – Monika Kucia

Monika Kucia jest kuratorką kulinarną i sama najlepiej wyjaśnia to określenie w naszej rozmowie. Rozmawiamy o jedzeniu, a właściwe o jego kulturowości, duchowości, wędrówkach jedzenia dzięki ludziom, którzy migrują po świecie. Monika od lat – wiedziona ciekawością jak mówi – organizuje wydarzenia, które mają wiele wspólnego z karmieniem, ale ich sens daleko przekracza smakowanie produktów i potraw. Właśnie to mnie fascynuje w jej działalności. Czy zadawała/eś sobie kiedyś pytanie co Cię odżywia? Co daje Ci więcej życia? Pada ono w tej rozmowie ale odpowiedzi niechaj każdy szuka samodzielnie.

Zapraszam, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

 

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.