fbpx

Emocjonalny Ład – Lubię się dzielić

„Lubię się dzielić”. Tak mówi Maria Kaczorowska, która znalazła własne sposoby na twórczą ekspresję i porwała w sieci grubo ponad 100 tysięcy followersów a na pewnym placu w Kopenhadze – innym rodzajem sztuki – sprawia radość ludziom, których nie da się policzyć. Profil Miłe obrazki na Fejsbuku i Instagramie to kawał psychologii w lapidarnym ujęciu dostępnym dla wszystkich. I jakże celnym! Widać to po ilości polubień, komentarzy i dyskusji, w które obserwatorzy wdają się z Autorką. Finezja i artyzm Marii dorównują jakości przesłań o znaczeniu emocji w naszym życiu.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.