fbpx

Emocjonalny Ład – Longboardem po marzenia

I oto jest! Nareszcie! Nastał czas gdy w życiu zawodowym, publicznym, każdym, jest miejsce dla uczuć i emocji. O nich zaczęło się mówić głośno i wprost. Doświadczenia cywilizacji ostatnich 2 lat pokazały, że nie da się ich schować, zamknąć, zapomnieć. Wręcz odwrotnie, trzeba umieć z nimi współpracować. Ludzie powszechnie zauważyli, ze wiele rzeczy CZUJĄ a nie tylko o nich myślą. Dlatego w Emocjonalnym Ładzie, który od września będzie się ukazywał w ostatni piątek miesiąca, dalej będę podejmowała tematy, które budzą i poruszają emocje w każdej dziedzinie życia.

Pierwszy odcinek z nowego cyklu nosi tytuł „Longboardem po marzenia”. Co innego móc sfinansować własne marzenie, zaplanować jak je spełnić i potem to zrobić. A co innego mieć bardzo niewiele, być w rzeczywistości bardzo odległej od marzenia, a jednak uważnie obserwować i wykorzystywać nadarzające się okoliczności, aby do spełnienia marzenia dążyć. Bohater dzisiejszego Emocjonalnego Ładu wprawił mnie w zachwyt tym, jak umiał iść ręka w rękę ze swoim losem.

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

 

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.