fbpx

Emocjonalny Ład – Energia uczuć w służbie lidera – Przemek Gawroński

Wielu z nas przydarzyło się w dzieciństwie chodzić na różne zajęcia, które okazały się formującymi dla naszych niesfornych lub całkiem zwyczajnych charakterów. Niektórych kształtowało harcerstwo, innych zajęcia artystyczne, a jeszcze innych sport. Dla Przemka Gawrońskiego punktem zwrotnym okazało się Aikido. Jego pryncypia od lat wprowadza do edukowania liderów. Świadomość doświadczanych stanów uczuciowych to podstawa działań i ich skuteczności, z teorii wiele o tym wiemy. Ale doświadczenie, które wskazuje jak własna energia może nam sprzyjać (lub nie) to coś znacznie bardziej ubogacającego.

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.