fbpx

Emocjonalny Ład – Dziury w ziemi mogą być wspomnieniem – Łukasz Drozd

Każdy gdzieś mieszka. To banalne stwierdzenie nabiera zupełnie innego znaczenia gdy przyjrzeć się problemowi polskiej mieszkaniówki. Dr Łukasz Drozda napisał książkę pt. „Dziury w ziemi. Patodeweloperka w Polsce” i ona jest przyczyną naszej rozmowy w Emocjonalnym Ładzie. Właśnie to, że wszyscy musimy gdzieś mieszkać jest źródłem bardzo silnych emocji. Mój rozmówca daje iskierkę nadziei na rozwiązanie polskiego chaosu z „wyrobami mieszkaniopodobnymi”, czy specyfiką określenia „przytulne”, których używa, niemniej problem jest bardzo złożony i pewnie jeszcze potrwa. Ale, jak sam podkreśla, poszukując swojego miejsca do życia warto się nad nim w ogóle zastanowić.

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.