fbpx

Emocjonalny Ład – Dobry menedżer to dobry człowiek

Bycie menedżerem to bateria różnych sprawności, w których najważniejszą jest ta związana z postawą wobec innych ludzi, zwłaszcza podwładnych. Można osiągać świetne wyniki, dostawać nagrody i być poklepywanym przez właścicieli firmy a jednocześnie być znienawidzonym szefem. Można też jako zwierzchnik być wzorem dla ludzi, autorytetem i mieć wielu zwolenników, których osiągnięcia wpisują się w skuteczność takiego szefa. Między innymi o tym Łada Drozda napisała książkę „Jak to powiedzieć? Rozmawiaj z odwagą, życzliwością i zaangażowaniem”, podejmuje w niej wątki dotyczące tego, jak menedżerowie rozmawiają (lub nie rozmawiają) ze współpracownikami. O tym rozmawia z nią także Zuza Ziomecka – dziennikarka, nauczycielka mindfulness i trenerka przywództwa.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.