fbpx

Emocjonalny Ład – Do zaoferowania mamy dojrzałość – Alicja Długołęcka

W naszym świecie, w którym „należy być młodą/ym” Alicja Długołęcka stworzyła książkę, która ma tytuł „Przypływ. O emocjonalności i seksualności dojrzałych kobiet”. Nasza rozmowa dotyka wątków wspólnotowości, współpracy kobiet w różnym wieku, ale też osamotnienia mężczyzn tkwiących w realiach rywalizacji. W tej lekturze może się przejrzeć każda kobieta: młoda, która zaczerpnie tu wiedzę na co i jak się przygotować, starsza – by zobaczyć, jak różne oblicza odsłania wiek po menopauzie. Wiek wolności, kreacji i głębi.

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.