fbpx

Emocjonalny Ład – Dla mnie świat jest dobry – Agnieszka Wiszowata

W Myszkowie dzieją się rzeczy takie jak wszędzie, w życiu każdego z nas. Ale przeżywają je małe filcowe myszki, od których możemy zaczerpnąć wiedzy o tym, co ważne. „Mysia Dolina” to baśniowy świat opisany w trzech tomach przez Agnieszkę Wiszowatą. Dla dzieci w każdym wieku, od kilku lat do setki. I jak to z baśniami: wciągają w fabułę, dostarczają emocji, nasuwają skojarzenia z rzeczywistością i znów pokazują, że rzeczy kończą się dobrze, choć nie zawsze prosto. Rozmawiamy z Agnieszką o jej potrzebach i sensie tworzenia baśni. W ten grudniowy przełom lat, gdy dnia od nowa, powolutku zaczyna przybywać, niechaj baśnie dodadzą nam nadziei.

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.