fbpx

Emocjonalny Ład – Czy lubisz swój głos? – Małgorzata Margo Komońska

Zazwyczaj uważamy, że nasz głos to atrybut dany nam raz na zawsze. Tymczasem jest inaczej. Możemy go zmienić, nierzadko wewnętrzne potrzeby przemiany są do tego motorem. O tym między innymi rozmawiam w Emocjonalnym Ładzie z Małgorzatą Margo Komońską, trenerką emisji głosu i technik mowy dla wizerunku w biznesie. Wielu osobom aktywnym zawodowo przychodzi gdzieś wystąpić, wypowiedzieć się na jakimś forum, coś zaprezentować. Nierzadko przygotowując się są skupieni na treści, wyglądzie, mniej myślą jak będą mówić, jak będzie brzmiało to czym chcą zainteresować słuchaczy. A głos i sposób mówienia powiedzą o prezentującej osobie więcej niż słowa. Tytułowe pytanie podcastu Margo zadaje swoim klientom na pierwszym spotkaniu. A Ty – jakimi emocjami reagujesz na brzmienie własnego głosu?

Zapraszam do słuchania mojego podcastu, Łada Drozda.

O audycji

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Nowe odcinki są publikowane w najpopularniejszych serwisach podcastowych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Słuchaj na

  • spotify
  • deezer
  • addict
  • podchaser
  • apple
  • google

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.