fbpx

Przywództwo wyższego stopnia

Ken Blanchard
Przywództwo wyższego stopnia

Nowa edycja światowego bestsellera Przywództwo wyższego stopnia to ponad 30 lat badań naukowych i doświadczeń Kena Blancharda i zespołu konsultantów The Ken Blanchard Companies® podanych w formie prostych, skutecznych strategii i praktyk zarządzania.

Książka dedykowana jest wszystkim liderom, niezależnie od branży i szczebla zarządzania, którzy chcą zainwestować w rozwój kompetencji przywódczych, aby dokonywać znaczących zmian na lepsze – dzień po dniu, w każdej relacji ze współpracownikami, zarówno w wymiarze osobistych zachowań, jak i praktyk organizacyjnych i wartości budujących kulturę zaangażowania w całej organizacji. Przywództwo wyższego stopnia prezentuje integrującą koncepcję SLII® Blancharda. To najpopularniejszy na świecie model praktycznego przywództwa opracowany przez Kena Blancharda, stosowany z sukcesem nie tylko w odniesieniu do przewodzenia jednostkom, ale również w odniesieniu do przewodzenia zespołom, organizacji i – co najważniejsze – samemu sobie.

House of Skills jest wyłącznym przedstawicielem The Ken Blanchard Companies na polskim rynku, oferującym programy rozwojowe w oparciu o know-how i model przywództwa SLII® Blancharda. Wszystkie programy oferowane przez Blanchard Poland objęte są prawami autorskimi.

Patronat nad książką objęło House of Skills oraz Blanchard Poland. Więcej o książce na stronie wydawnictwa www.księgarnia.pwn.pl.

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.