fbpx

Czuła przewodniczka

Czuła przewodniczka

Gorąco polecamy książkę Natalii de Barbaro „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”.

Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”. Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury? Autorka zaprasza w podróż pod opieką Czułej Przewodniczki – kobiecej intuicji i mądrości. Idealna lektura dla kobiet, które czują, że w ich życiu za dużo jest powinności, a za mało radości.

Książka znanej psycholożki i felietonistki magazynu „Wysokie obcasy” „Czuła przewodniczka” jest zilustrowana kolażami wybitnej artystki młodego pokolenia Anety Klejnowskiej.

Natalia de Barbaro współpracuje z House of Skills od wielu lat jako trenerka i konsultantka, prowadząc m.in. warsztaty rozwojowe o tym samym tytule, co książka.

Więcej o książce na stronie Wydawnictwa Agora http://wydawnictwoagora.pl/czula-przewodniczka-kobieca-droga-do-siebie/

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.