fbpx

Raport „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2023”

Przewidywanie i planowanie przyszłości w czasie postpandemicznym i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej jest coraz większym wyzwaniem. A jednak warto próbować.

Dlatego, jak co roku, eksperci z marek House of Skills oraz e-learning.pl przeanalizowali dziesiątki danych, raportów, artykułów, wystąpień, aby przygotować dla Państwa autorskie opracowanie – raport „Trendy w rozwoju ludzi”, tym razem na rok 2023.

Zapraszamy do zapoznania się z trendami w rozwoju ludzi na rok 2023 [POBIERZ RAPORT]

Zapis transmisji z premiery naszego raportu

Niżej znajduje się zapis transmisji naszego spotkania online, podczas którego zaprezentowaliśmy najnowszy raport. Szczególnie polecamy Państwa uwadze wystąpienia naszych Klientów, przedstawicieli znanych i uznanych marek, którzy zgodzili się podzielić doświadczeniami z ubiegłego roku i planami rozwojowymi na najbliższe miesiące. Jakie rozwiązania rozwojowe okazały się praktyczne i pomocne w radzeniu sobie z aktualnymi wyzwaniami? Tego właśnie będzie można dowiedzieć się podczas spotkania.

Agenda spotkania:

  • Prezentacja najnowszego raportu House of Skills „Trendy w rozwoju ludzi na rok 2023” // Michał Kaźmierczyk oraz Łukasz Nowak (House of Skills)
  • Prawo pracy w 2023 – trendy, wyzwania, szanse // Marcin Wujczyk oraz Szymon Kubiak (Wardyński i Wspólnicy)
  • Rola lidera wobec zmian i trendów rynkowych – podejście BNP Paribas Bank S.A. // Irena Ciemniewska (BNP Paribas Bank Polska) oraz Michał Kaźmierczyk (House of Skills)
  • Wysokojakościowe szkolenia e-learningowe w organizacji o zasięgu europejskim – na przykładzie Lidl Polska // Iwona Kempa-Ziółkowska (Lidl Polska) oraz Iwona Wieczorek (e-learning.pl)

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.