fbpx

[NAGRANIE Z WEBINARU] Metoda Design Thinking – jak ją wdrożyć do organizacji?

Naszą rzeczywistością staje się wszechobecna technologia przejmująca wiele czynności wykonywanych dotychczas wyłącznie przez człowieka, jak również wielopokoleniowe i rozproszone środowisko pracy, które charakteryzuje się zróżnicowanymi potrzebami i oczekiwaniami. Wszystko to ma bezpośredni wpływ na kulturę organizacyjną, komunikację oraz sposób zarządzania zespołami. Odpowiedzią na te wyzwania jest m.in. wdrożenie do organizacji metody Design Thinking.

Design Thinking (myślenie projektowe) jest procesem twórczego i innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów i projektowania nowych rozwiązań. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod rozwijania innowacji przez zespoły projektowe – uczy rozwiązywać problemy szybciej, oszczędniej i z większym zaangażowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z webinaru, podczas którego dowiedzą się Państwo dlaczego warto i jak wdrożyć metodę Design Thinking w organizacji.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu otwartym Design Thinking? Sprawdź najbliższe terminy i zapisz się! Więcej szczegółów na stronie>>

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.