Najlepsze praktyki wirtualnego menedżera – Leading Virtually™ Blancharda

Wszystko wskazuje na to, że model pracy zdalnej lub hybrydowej zostanie z nami na dłużej. Wirtualny model zarządzania ma blaski i cienie. Badania pokazują, że pracownicy cenią sobie w takim sposobie pracy elastyczność, większą autonomię i prozaiczny brak konieczności dojazdów czy podróży służbowych. Możliwość pracy zdalnej zapewnia organizacjom dostęp do globalnej puli talentów. Jednocześnie, pociąga za sobą wiele wyzwań, które spadają na barki menedżerów. Zarządzając zdalnie, szefowie mają mniej narzędzi nadzorowania pracy, a współpraca jeszcze bardziej oparta jest na wzajemnym zaufaniu. Trudniej jest też zadbać o relacje w zespole.

Ken Blanchard – amerykański ekspert w dziedzinie przywództwa i autor najczęściej stosowanej na świecie koncepcji przywództwa SLII opracował model opisujący najistotniejsze praktyki menedżera zarządzającego zdalnie. W oparciu o 3 praktyki i 12 nawyków powstał licencyjny program szkoleniowy „Leading Virtually™” zaadaptowany do polskich warunków kulturowych przez trenerów i konsulantów House of Skills. Jego celem jest zwiększenie osobistej skuteczności menedżerskiej: zrozumienie co stanowi największe wyzwania w wirtualnym zarządzaniu, przyjrzenie się swoim działaniom, które przyczyniają się do poprawy komunikacji i współpracy w zespole, wzrostu zaufania i budowania poczucia wspólnoty i wyeliminowaniu tych, które w zdalnej rzeczywistości się nie sprawdzają.

Zapraszamy na interaktywne spotkanie online, na którym przybliżymy Państwu koncepcję Kena Blancharda. Będą mieli Państwo okazję, by doświadczyć fragmentu warsztatu „LEADING VIRTUALLY™ Blancharda – praktyki wirtualnego menedżera”. Podczas dyskusji będziemy wspólnie zastanawiać się co jest potrzebne ludziom w wirtualnych zespołach, co paraliżuje pracę w takim modelu, a co ją wspiera. Na spotkaniu znajdą Państwo odpowiedzi na pytania:

 • Jak wzmacniać zespół i pracowników pracujących zdalnie?
 • Jak budować zaufanie w świecie wirtualnym? Na co zwracać uwagę?
 • O jakich praktykach i nawykach warto pamiętać, zarządzając wirtualnie?

Zapraszamy na #Spotkanie, które zmienia! 24 czerwca 2021 r. w godzinach 10:30 – 12:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Prowadzący:

  Chcę wziąć udział

  Jak dołączyć do spotkania?

  Zarejestruj się na spotkanie online. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego w Twojej skrzynce pojawi się potwierdzenie rejestracji na spotkanie, jeśli go nie otrzymałeś/aś upewnij się, że wszystkie pola formularza zostały poprawnie wypełnione a następnie spróbuj go przesłać ponownie 🙂

  Na dzień przed spotkaniem na Twój adres mailowy prześlemy link do wydarzenia i krótką instrukcję, jak dołączyć, aby techniczne drobiazgi nie przesłaniały nam celu.

  Uwaga – listę uczestników zamykamy dzień przed spotkaniem (5 października).

  House of Skills zastrzega sobie prawo do odmówienia udziału w wydarzeniu w przypadku, gdy Firma zgłaszająca i/lub Uczestnicy zgłoszeni przez Firmę i/lub Osoby Prywatne prowadzą działalność konkurencyjną wobec House of Skills.

  Jeśli masz pytania, kontaktuj się z nami e-mailem na adres podrozmenedzera@houseofskills.pl

  Chcę wziąć udział