fbpx

Z przerażeniem obserwujemy rozwój wypadków w związku z Rosyjską agresją na Ukrainę i cierpieniami Ludzi. Myślami i sercami jesteśmy z dzielnym Narodem Ukraińskim, który toczy walkę Dawida z Goliatem.

Chcemy pomóc Ukrainie i jej uchodźcom, dlatego jako organizacja podjęliśmy kilka inicjatyw.

  1. Uruchomiliśmy zbiórkę środków finansowych, które wykorzystamy na zakwaterowanie 12 uchodźców z Ukrainy w wynajętym przez nas hostelu na terenie Warszawy . Część zebranych środków przeznaczymy na produkty pierwszej potrzeby dla tych Osób. Nadwyżki przekażemy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, na programy pomocy związane z wojną. Przeznaczyliśmy także datek pieniężny na ten cel. Link do zbiórki jest tutaj.
  2. Zorganizowaliśmy zbiórkę niezbędnych środków pierwszej potrzeby i żywności, które dostarczamy do sprawdzonych organizacji humanitarnych i bezpośrednio do potrzebujących.
  3. Zdecydowaliśmy o przekazaniu 25% przychodów z organizacji wszystkich szkoleń otwartych organizowanych od 28 lutego 2022 r. W tym celu podjęliśmy współpracę z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, która przekaże uzyskane w ten sposób środki na pomoc dzieciom ukraińskich uchodźców. Fundacja wesprze także działania na rzeczy pomocy dzieciom, również z Polski, które muszą zmierzyć się z tematem wojny i związanymi z nią zagrożeniami.

Nie pozostajemy obojętni, jesteśmy solidarni z Ukrainą.

Zespół House of Skills i e-learning.pl