fbpx
Wacław Leśniewski

Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej ze specjalizacją Sztuka Operatorska. W House of Skills zarządza projektami audiowizualnymi i specjalizuję się w post produkcji video. Prowadził projekt modernizacji biura w ramach którego powstało studio filmowe, którego teraz jest szefem. Ukończył kursy montażu i animacji w programach Adobe Premiere Pro i After Effects.

W dziedzinie szkoleń swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w Szkole Liderów jako wsparcie koordynatora projektów. Od tamtej pory prowadził warsztaty w Centrum Nauki Kopernik, Centrum Pieniądza i na Uniwersytecie Dzieci. Zarządzał projektami w zespole GD Events, firmie zajmującej się grywalizacją szkoleń i wydarzeń. Jest także autorem planszowych gier edukacyjnych.

W wolnym czasie pracuje w Teatrze Wolandejskim jako tak zwany „świetlik”, wspierając technicznie reżyserów i autorów spektakli. Udziela się społecznie w Lokalnej Grupie Działania „Zielone Sąsiedztwo”, wspierając rozwój lokalnych przedsiębiorców.

Długoletni harcerz i były instruktor w Związku Harcerstwa Polskiego. Miłośnik historii, filmów, muzyki oraz teorii gier.