fbpx
Katarzyna Dorna

Katarzyna Dorna

Od 15 lat pracuje z biznesem, od 2012 roku w House of Skills.

Sięga po innowacyjne rozwiązania. Jako Liderka Projektu w 2017 roku wprowadziła do oferty House of Skills spektakl interaktywny „Firma”, oparty o formułę dramy. Spektakl stanowi innowacyjną formę edukacji na polskim rynku szkoleń biznesowych, wzięło w nim udział ponad 2000 uczestników. W 2023 roku jako inicjatorka i Liderka projektu współtworzyła, a następnie wprowadziła na rynek spektakl interaktywny „Stereotape”, promujący różnorodność, równość i włączenie.

Mieszkała w Norwegii, Kolumbii, Indiach. Ma płynność w poruszaniu się w różnych kulturach oraz dopuszczaniu innych perspektyw niż swoja własna.

Klienci doceniają jej inicjatywę, skuteczność i koncentrację na detalach, które decydują o finalnym efekcie prowadzonych przez nią projektów. Ceni rozmowy otwarte, nie boi się pytań odsłaniających to, co pod spodem. W pracy z klientem słucha, zanim zaproponuje rozwiązanie. Stara się nie wiedzieć zbyt szybko.

Prowadzi indywidualne konsultacje oparte o NvC. Jest autorką artykułów o pracy metodą spektaklu interaktywnego, radzeniu sobie z przeciążeniem i prowadzeniu dobrych rozmów.

Specjalizacje

  • Empatyczna komunikacja i budowanie relacji na bazie Porozumienia bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga (NvC)
  • Rozwój uważności, radzenie sobie z przeciążeniem
  • Współpraca w zespole, otwieranie komunikacji, rozwiązywanie konfliktów