fbpx
Jadwiga Cichocka-Kawiak

Jadwiga Cichocka-Kawiak

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalistka z obszaru rozwoju umiejętności i szkoleń, specjalizuje się w różnorodnych dziedzinach, takich jak negocjacje, budowanie porozumienia, komunikacja. W House of Skills współprowadzi szkolenia, tworzy koncepcji programów rozwojowych oraz zarządzanie kompleksowymi programami dla klientów międzynarodowych.

W roli co-trenerki, sparingpartnerki i aktorki w spektaklach interaktywnych dostarcza rozwiązania, które angażują uczestników i pozwalają im eksperymentować w bezpiecznym środowisku. Opracowuje także materiały merytoryczne, w tym symulacje biznesowe, które są dostosowane do konkretnych wyzwań, przed którymi stają uczestnicy. Pracując zarówno z techniką dramy, jak i w roli sparingpartnerki, pomaga uczestnikom zrozumieć ich własne zachowania i eksplorować różne podejścia w bezpiecznym środowisku szkoleniowym.

Doświadczenie poprzedniej pracy w sektorze NGO pozwoliło jej zdobyć wiedzę na temat pozyskiwania finansowania i dynamiki trzeciego sektora. Była odpowiedzialna za przygotowanie całościowej strategii współpracy z wolontariuszami i koordynację projektów społecznych, a także prowadzenie warsztatów.

Obszary specjalizacji

  • Negocjacje i budowanie porozumienia
  • Komunikacja interpersonalna
  • Rekrutacja i selekcja