fbpx
dr Grzegorz Radłowski

dr Grzegorz Radłowski

Dyrektor ds. rozwoju biznesu w House of Skills, gdzie odpowiada za spójność realizacji strategii, wsparcia sprzedaży oraz badań i rozwoju spółek w ramach grupy Konsorcjum doradczo-szkoleniowego S.A.

Ostatnie kilka lat jako Management Consulting Principal w Accenture zajmował się dostarczaniem projektów doradczych dla Klientów w UK, USA, Arabii Saudyjskiej i Szwecji kierując międzynarodowym zespołem z Indii, Meksyku oraz UK.

Był Szefem Szkoleń i Rozwoju w takich korporacjach jak Allianz, Aviva, IPF, Axa (obecnie UNIQA).

Dr nauk ekonomicznych (Akademia Leona Koźmińskiego), mgr socjologii (Uniwersytet Warszawski). Ukończył również podyplomowe studia Leading with Analytics, and Artificial Intelligence na Northwestern University/ Kellog School of Management in Evanston, Illinois – US, Zarządzanie Personelem (Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem, obecnie Łazarski), Psychologię Biznesu dla Menedżerów (Akademia Leona Koźmińskiego). Stypendysta UE w Finlandii, gdzie w ramach projektu uczył w Szkołach Średnich kompetencji społecznych.

Certyfikowany konsultant oraz coach m.in.

 • International Values Consultant
 • Certyfikacja DISC
 • ICC Individual oraz Team Coaching ICC (International Coaching Community)
 • Kirkpatrick Evaluation – level bronze
 • Master of Reiss Motivational Profile
 • Certyfikacja Asesorska (AC/DC)
 • ukończone dwie Szkoły Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych pod opieką Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Autor 5u książek (w tym 3 bestsellerów):

 1. Ekonomia zachowania. Oswajanie siebie i innych w czasach burz i zakrętów, wyd. PWN, Warszawa 2024, premiera wrzesień 2024
 2. Sztuka feedbacku. Jak korzystać z potencjału informacji zwrotnej?, wyd. PWN, styczeń 2022, bestseller,
 3. Mądrość Mentoringu, Inteligencja Coachingu. Sprzedaż i zarządzanie w stylu mentoringowym i coachingowym, wyd. One Press, sierpień 2019, nagroda Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu w konkursie książka roku 2019 dla Trenera, po 3 tygodniach 12 miejsce na liście TOP sprzedaży;
 4. Skuteczny Trening Sprzedaży. Wykorzystaj swoje kompetencje, wyd. Poltext, październik 2017, bestseller,
 5. Rytuały w procesie zarządzania zespołami sprzedaży, wyd. CeDeWu (dwa wydania Warszawa, 2015, 2018).

Artykuły naukowe i biznesowe publikował m.in. w Coaching Review, Harvard Business Review Polska, Szef Sprzedaży, HR Personel Plus, Nowa Sprzedaż, Slow, Gazecie Ubezpieczeniowej  Polska, Super Expresie, Gazecie Wyborczej. Kiedyś skrzypek, gitarzysta i wokalista w finale programu Zostań Gwiazdą telewizji TVN a jego utwory (i te na których grał) były puszczane w programie 3 Polskiego Radia oraz Telewizji Polskiej. Prywatnie pasjonat tego, o czym pisze, uzależniony od czytania, dobrej muzyki, koszykówki NBA i biegania, szczęśliwy mąż Agnieszki oraz tata Mai, Poli i Gai.

Przez wiele lat pracował z klientami jako konsultant i doradca zarządów na rynkach w Polsce, Europie i US, specjalizując się w obszarach:

 • zarządzania strategicznego,
 • transformacji firm na różnych etapach rozwoju,
 • sprzedaży transakcyjnej, doradczej i przedsiębiorczej,
 • badań oraz wykorzystania ich przez biznes,
 • efektywności zespołowej i osobistej.

Inspirują go biografie ludzi sprawczych w biznesie, sztuce, sporcie i nauce.