fbpx
Alicja Bartkiewicz

Alicja Bartkiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Business Coaching Diploma w PwC.

Wspiera organizacje w tworzeniu rozwiązań, które zmieniają rzeczywistość. Pracuje metodą Design Thinking od 2015 roku. Na co dzień wdraża zwinne metody pracy w organizacjach, przeprowadza warsztaty oraz procesy mające na celu wprowadzenie produktów, usług, marek lub optymalizację procesów wewnątrz firm. ​

Jej misją jest sprawiać, by organizacje osiągały ponadprzeciętne rezultaty, dzięki wdrażaniu rozwiązań, mających realny wpływ na rzeczywistość ich odbiorców.​ Będąc jedną z pierwszych osób w Polsce, zajmujących się projektowaniem rozwiązań metodą Design Thinking ma doświadczenie współpracy z ponad 60 organizacjami z różnorodnych branż.

Największą satysfakcję przynosi jej obserwowanie jak zmienia się środowisko pracy, gdy organizacja odważnie i świadomie wprowadza zmiany w obszarze podejścia do projektowania rozwiązań i swoich odbiorców.

Interesuje się zagadnieniami psychologii oraz rozwoju osobistego. Poprzez zgłębianie meandrów świadomości w biznesie pragnie zmieniać otoczenie biznesowe na takie, w którym każdy może być autentyczny, świadomie wykorzystywać swój potencjał i rozwijać się w zgodzie ze sobą.

Pasjonatka podróży i rozwoju osobistego. Jest autorką Podcastu Kobiecanki i współtwórczynią Serca Kobiety, gdzie prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Obszary specjalizacji to:

  • Design Thinking i wdrażanie innowacji
  • Komunikacja
  • Strategia
  • Zarządzanie zmianą
  • Budowanie zespołów
  • Coaching