fbpx

Specjalista/specjalistka ds. finansów

Kim jesteśmy?

  • House of Skills oraz e-learning.pl to dwie wiodące marki rynkowe Konsorcjum doradczo-szkoleniowego, jednej największych firm na polskim rynku w obszarze rozwoju ludzi, doradztwa w zakresie kapitału ludzkiego oraz digitalizacji wiedzy i wdrażania skutecznego e-learningu. Od 30 lat zmieniamy oblicze zarządzania w Polsce. W ciągu roku w naszych programach rozwojowych bierze udział kilkanaście tysięcy menedżerek i specjalistów, a z naszych platform i modułów uczenia asynchronicznego korzysta ponad 120 000 użytkowników. Jesteśmy zespołem profesjonalistów tworzących unikalną kulturę organizacyjną, opartą o nasze wartości: różnorodność, współpracę i rozwój.

Jaki będzie Twój zakres zadań?

  • czynny udział w procesie zamykania miesiąca/roku – dekretowanie dokumentów księgowych. współpraca przy audycie rocznym,

  • gromadzenie dokumentów kosztowych, monitorowanie ich poprawności, rozliczanie kart debetowych,

  • sporządzanie cyklicznych list płatności oraz odznaczanie wypłat,

  • wprowadzanie przelewów bankowych,

  • monitorowanie terminowego regulowania zobowiązań,

  • wprowadzanie kosztów stałych,

  • przygotowywanie cyklicznych zestawień finansowych,

  • naliczanie ryczałtów od produktów licencyjnych, sprawozdawczość miesięczna dla partnerów zagranicznych,

  • ścisła współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym.

Chcemy współpracować z osobą, która:

  • ma min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • posiada aktualną wiedzę z zakresu podstaw księgowości,

  • zna MS Office, w tym Excel,

  • ma wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

  • cechuje się komunikatywnością, odpowiedzialnością i proaktywnością,

  • posiada umiejętność organizacji pracy własnej,

  • ma wykształcenie z dziedziny rachunkowości, ekonomii, finansów.

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę hybrydową (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie),

  • udział w szkoleniach otwartych oraz w wielu wewnętrznych inicjatywach rozwojowych,

  • ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym),

  • możliwość zdobywania doświadczeń w zespole finansów, w jednej z największych firm szkoleniowo – doradczych w Polsce.

  • pracę, która daje poczucie sensu i satysfakcji.

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych
klauzuli o treści:

W przypadku chęci udziału w innych projektach rekrutacyjnych w przyszłości