fbpx

Rozwój to zmiana

Jak dbamy o rezultaty w rzeczywistości wirtualnej?

Technologia

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.

Opinie

 • Wszystkie warsztaty zostały rzetelnie przygotowane, konsultanci zadbali o dogłębne poznanie i zrozumienie naszego biznesu. Działali elastycznie, dostosowując podejście i metodologię pracy do sytuacji i uczestników spotkań. Dzielili się z nami cennymi uwagami i rekomendacjami dalszych działań. Osiągnięte rezultaty w pełni spełniają nasze oczekiwania i pozwalają nam na sprawne realizowanie strategicznych kroków, zgodnie z naszymi wartościami.
  Joanna Sadowska
  Head of HR
  Artyza Polska
 • W dotychczasowych działaniach uczestnicy programu podkreślają wysoki poziom merytoryczny sesji online, dobre przygotowanie techniczne.
  Aleksandra Czerniawska
  Dyrektor Działu Zarządzania Kompetencjami
  Empik
 • Sytuacja kryzysowa, w jakiej się znaleźliśmy pokazała nam, jak ogromne znaczenie ma współpraca z partnerem, który potrafił błyskawicznie zareagować na zaskakującą nas wszystkich rzeczywistość, dostosować formy pracy i narzędzia do potrzeb i możliwości różnorodnych zespołów w naszej organizacji i który uważnie przyglądał się wszystkim prowadzonym działaniom, aby możliwie szybko i adekwatnie reagować na pojawiające się sytuacje i w punkt odpowiadać na potrzeby naszych pracowników.
  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
  Martyna Kozłowska-Żukowska
  Kierownik Zespołu rozwoju pracowników
 • Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. House of Skills nie jest „firmą szkoleniową”, tylko doradcą i partnerem, który rozumie nasz biznes, nasze potrzeby i proaktywnie proponuje działania adekwatne do celów, które chcemy osiągać.
  GAVDI Polska
  Teresa Olszewska
  Prezes Zarządu
 • Program został zrealizowany na najwyższym poziomie. Najlepszym komentarzem po realizacji projektu, było zdanie Dyrektora sprzedaży w randze Członka Zarządu: „to był najlepiej zainwestowany czas dla mojego zespołu odkąd sięgam pamięcią”.
  Vision Express
  Iwona Szakiewicz
  HR Talent Manager
 • We współpracy z firm House of Skills doceniamy w szczególności:
  • profesjonalizm w przygotowaniu programów szkoleń, dokładne zrozumienie potrzeb uczestników
  zaproponowanie adekwatnego do nich przebiegu działań rozwojowych
  • wysoką jakość przeprowadzonych szkoleń na poziomie koncepcji i metodyki prowadzenia,
  przygotowanie trenerów
  • elastyczność w odpowiadaniu na pojawiające się potrzeby
  • otwartość i transparentność w komunikacji
  Polecamy współpracę z firmą doradczo-szkoleniową House of Skills w ramach działań rozwojowych w formule online.
  Bartosz Budzewski
  Head of Procurement CEE
  Philips Polska
 • Dotychczas znaliśmy jakość pracy z House of Skills na warsztatach stacjonarnych, ale przeniesienie pracy nad umiejętnościami online budziło nasze obawy. Profesjonalizm całego zespołu House of Skills pokazał nam, że działania prowadzone online nie tylko nie tracą na jakości, a zyskują nowy wymiar.
  Z przyjemnością polecamy usługi House of Skills.
  Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
  Martyna Kozłowska-Żukowska
  Kierownik Zespołu rozwoju pracowników
 • Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z House of Skills. Doceniamy elastyczność, możliwość prowadzenia działań w j. angielskim, dostosowanie odpowiednich narzędzi do formuły online – tak, aby angażować uczestników.
  Katarzyna Ćwik
  L&D Partner
  Brainly
 • Podsumowując dotychczasową współpracę, możemy polecić firmę House of Skills jako zaangażowanych profesjonalistów i rzetelnych partnerów, przede wszystkim firmom, które przywiązują dużą wagę do procesu komponowania zespołów i dbają o rozwój kompetencji miękkich swoich pracowników.
  Barbara Zonik
  HR Manager
  Eurozet
 • Firma House of Skills zrealizowała na rzecz SUPER-FARM POLAND S.A. programy rozwoju menedżerów ukierunkowane na rozwój umiejętności zarządzania i budowania angażującego środowiska pracy. Poziom zaangażowania wzrósł o 5 p.p.
  Wojciech Łubieński
  Dyrektor ds. operacyjnych
  Anna Siewiera
  Customer Service Manager
  SUPER-FARM POLAND
 • Rozumienie potrzeb i funkcjonowania biznesu, bardzo dobra znajomość zagadnień będących przedmiotem wdrażanych rozwiązań, doskonałe przygotowanie trenerskie, świetny know-how, elastyczność i otwartość na nasze potrzeby, innowacyjne podejście i zaangażowanie konsultantów, trenerów i liderów projektów po stronie House of Skills są gwarantem wysokiej jakości rozwiązań i osiągania założonych celów biznesowych.
  Anna Kozicka
  Training&Organizational Development Manager (Poland&Balitic)
  NUTRICIA Polska
 • We współpracy z zespołem projektowym House of Skills doceniamy w szczególności profesjonalizm w przygotowaniu programów szkoleń, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami Spółki. Polecamy współpracę z firmą doradczo-szkoleniową House of Skills w ramach działań rozwojowych w formule online.
  Katarzyna Tchorowska
  Kierownik Biura Kapitału Ludzkiego
  Polska Spółka Gazownictwa
 • Celem szkolenia dla Doradców Handlowych było przekonanie ich do projektu zmiany, motywowanie i zaangażowanie we wdrożenie nowej strategii cenowej.
  Pół roku od wprowadzenia nowej strategii, badanie pokazało, że zdecydowana większość pracowników dobrze lub bardzo dobrze ocenia wprowadzoną zmianę oraz sposób jej wprowadzenia.
  Współpracę oceniam bardzo wysoko, cechowała się ona wysokim stopniem przygotowania merytorycznego, profesjonalizmem oraz terminowością, stąd z całkowitą pewnością mogę polecić współpracę z Firmą House of Skills innym organizacjom.
  Michał Jończyk
  Dyrektor Ds. Zarządzania Procesami Sprzedaży
  Xella Polska
 • Konsultanci House of Skills wsparli nas w przygotowaniu strategii przeprowadzenia zmiany, zakomunikowania jej i zaangażowania przez menedżerów zespołów sprzedaży. House od Skills jest godnym polecenia partnerem we wdrażaniu procesu zmian systemowych i transformacji w organizacji.
  Maciej Jahns
  Dyrektor Działu Human Resources
  GRUPA MASPEX
 • Adekwatny know-how, innowacyjne podejście do metodologii prowadzenia warsztatów oraz zaangażowanie konsultantów i liderów projektów gwarantują realizację założonych celów i przynoszą realne efekty po szkoleniach. Rekomendujemy House od Skills jako sprawdzonego, godnego zaufania profesjonalnego dostawcę usług doradczo-szkoleniowych.
  Agata Błaszkiewicz
  HR Director
  Colliers INTERNATONAL
 • W naszej współpracy cenimy przede wszystkim: jakość - osoby współpracujące z nami są odpowiednio przygotowane (…), zróżnicowanie oferty – House of Skills jest w stanie odpowiedzieć na większość naszych potrzeb (…), elastyczność.
  Aleksandra Ossowska-Owczarek
  HR Business Partner
  Roche Polska
 • Wszystkie usługi zostały zrealizowane w sposób profesjonalny, zgodnie z oczekiwaniami oraz z zachowaniem należytej staranności. Rozumienie potrzeb i funkcjonowania naszego biznesu, bardzo dobra znajomość zagadnień będących przedmiotem szkolenia, doskonałe przygotowanie trenerów oraz zaangażowanie, otwartość i elastyczne reagowanie na nasze potrzeby, pozwalają nam rekomendować House of Skills jako kompetentnego i rzetelnego partnera.
  Agnieszka Pyra
  Członek Zarządu
  Yareal Polska
 • Mam przyjemność polecić Państwu House of Skills jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań szkoleniowych dla kadry menedżerskiej. W świetle naszej współpracy mogę potwierdzić, że House of Skills posiada odpowiednie kwalifikacje i zasoby do prowadzenia nietypowych, złożonych i wymagających projektów rozwojowych, przeznaczonych dla kadry menedżerskiej.
  Marta Krukowska
  Dyrektor HR
  Grupa Empik
 • Mamy przyjemność polecić House of Skills jako wiarygodnego i kompetentnego partnera w zakresie projektowania i realizacji projektów rozwojowych dla kadry menedżerskiej oraz pracowników wsparcia. House of Skills to profesjonalny, zaangażowany i godny polecenia partner we współpracy w rozwoju kapitału ludzkiego.
  Magdalena Kowal
  Szef Działu Personalnego
  ATI ZKM Forging