Webinar o motywacji z Susan Fowler – już 24 maja!

Już 24 maja, o godz. 14:00, zapraszamy na bezpłatny webinar „Co naprawdę motywuje Ciebie i Twoich pracowników?”

Susan Fowler, którą będziemy gościć na naszym wydarzeniu, autorka bestsellerowych książek dotyczących pracy z motywacją w organizacjach, wspólnie z Małgorzatą Olszanowską – Konsultantką House of Skills oraz Maciejem Sikorskim – Senior Managerem w Swarovski, ekspertem w dziedzinie przywództwa porozmawiają o tym, dlaczego warto zajmować się tematem motywacji oraz co dla biznesu i praktyki menedżerskiej wynika z najnowszych odkryć naukowych w tej dziedzinie.

W czasie spotkania online:

  • poznasz aktualną, ugruntowaną w badaniach naukowych teorię nt. motywacji, która pozwala budować poczucie sensu i dobrostanu w pracy
  • weźmiesz udział w interaktywnym warsztacie z technikami pracy z motywacją wewnętrzną
  • poznasz program, który uczy pracowników oraz liderów, jak kreować bardziej angażujące miejsca pracy i używać języka, który wspiera motywację i zaangażowanie

Agenda wydarzenia:

14:10 – 14:30 „Dlaczego motywowanie nie działa … i co działa” – inspiracyjny wykład Susan Fowler (dla chętnych tłumacz)

14:30 – 15:10 „W poszukiwaniu jakości własnej motywacji” – warsztat House of Skills (prowadzi Małgorzata Olszanowska, konsultantka wiodąca House of Skills)

15:10 – 15:30 „Jak tworzyć motywujące środowisko pracy?” – rozmowa z praktykiem (prowadzi Maciej Sikorski, Senior Manager Corporate Leadership, Skills and Development | Daniel Swarovski Corporation AG)

Aby wziąć udział w webinarze, które odbędzie sie 24 maja, o godz. 14:00, należy zarejestrować się na stronie LINK. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.