fbpx

The Ken Blanchard Companies® zmienia nazwę

The Ken Blanchard Companies® nazywa się teraz Blanchard®. Nasz wieloletni licencjodawca i partner strategiczny zdecydował o odświeżeniu wizerunku marki, by jeszcze skuteczniej komunikować jej tożsamość, odpowiadając na aktualne potrzeby klientów.

Marka Blancharda od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem odbiorców, rozwijając setki tysięcy menedżerów i menedżerek na całym świecie. Stworzony przez Kena Blancharda i zespół współpracowników model Przywództwa SLII® Blancharda to najpopularniejszy, najczęściej nauczany i praktykowany na świecie – z uwagi na jego prostotę i skuteczność – model praktycznego przywództwa.

Decyzja o odświeżeniu marki jest odzwierciedleniem dynamicznego wzrostu firmy i jej nowoczesnego podejścia do rozwoju ludzi. Marka Blancharda oferuje nie tylko szkolenia, a kompleksowe, edukacyjne podróże rozwojowe dopasowane do potrzeb różnorodnych pracowników i preferowanych stylów uczenia się, z zastosowaniem najnowszych technologii i innowacyjnych form rozwojowych.

Jako marka House of Skills i Blanchard Poland jesteśmy dumni, że już od 19 lat reprezentujemy markę Blancharda*, dostarczając na rynku polskim sprawdzone i nowoczesne rozwiązania w oparciu o know-how naszego partnera – zapraszając do doświadczania, które zmienia.

Co o rebrandingu mówi Blanchard?

Zainteresowanych zachęcamy do wysłuchania podcastu, w którym Scott Blanchard, prezes Blanchard® opowiada o pomyśle na rebranding firmy oraz tłumaczy nowy slogan „The Heart of Human Achievement™” oraz stojącą za nią wizję firmy „Leaders Powered for Good”.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia stron:

* House of Skills to wyłączny przedstawiciel Blancharda® w Polsce

 

 

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.