fbpx

Spotkanie Partnerów Blancharda®w San Diego

W dniach 30 października – 2 listopada, jako przedstawiciele House of Skills i marki Blanchard Poland – uczestniczyliśmy w corocznym spotkaniu Partnerów Blancharda®, tym razem w San Diego.

W międzynarodowym gronie uczestników z całego świata rozmawialiśmy o strategicznych kierunkach rozwoju współpracy i oferty Blanchard®, o rozwiązaniach edukacyjnych, odpowiadających na potrzeby ludzi i organizacji stawiających czoła wyzwaniom przyszłości.

Wiele uwagi poświęciliśmy zagadnieniom budowania angażujących podróży rozwojowych (learning journeys) – sekwencji działań rozłożonych w czasie, składającej się z nowoczesnych form i sposobów uczenia się, łącząc je w spójną ustrukturyzowaną ścieżkę rozwojową prowadzącą do trwałych rezultatów oczekiwanych przez Klientów.

Dzieliliśmy się doświadczeniami, jak podobne, a jednocześnie różne są oczekiwania Klientów dotyczące doświadczeń rozwojowych w poszczególnych regionach i krajach świata, jak korzystać z know-how Blancharda, uwzględniając lokalną specyfikę. Bez wątpienia zastosowanie sztucznej inteligencji i nowoczesnej technologii jest wspólnym trendem na całym świecie i to narzędziom AI, rozwijanym aktualnie i w przyszłości przez Blancharda i partnerów, poświęciliśmy wiele uwagi i dyskusji.

Dziękujemy Partnerom Blancharda®  za wiele inspiracji, ekscytujących rozmów i warsztatów, które pomagają nam rozwijać ofertę Blanchard Poland i dopasowywać rozwiązania do potrzeb naszych uczestników.

 

***

Blanchard Poland jest marką i częścią House of Skills. Od prawie 20 lat współpracujemy z Blanchard®, będąc autoryzowanym partnerem i jego wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku. Jako jedyni w Polsce jesteśmy uprawnieni do oferowania rozwiązań rozwojowych w oparciu o model SLII® i know-how Blancharda®.

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.