fbpx

Podróż menedżera – 3 oceany.
Zapraszamy do wspólnego doświadczenia!

#Podróżmenedżera #3oceany

Przygotowaliśmy dla Ciebie, menedżerze, wielkie wyzwanie – podróż przez wszystkie umiejętności, potrzebne w nowych, niepewnych czasach.

Każdy z przystanków tej bezpłatnej podróży, to inspiracja w formie warsztatu online i szereg misji, dzięki którym będziesz mógł przećwiczyć nową wiedzę w praktyce. Towarzyszyć Ci będzie Przewodnik – przekaże wiedzę i narzędzia, zleci Ci misje, da informację zwrotną po ich wykonaniu. To nie jest krótka wycieczka, ale wierzymy, że warta będzie zaangażowania i wysiłku. Zapraszamy do wyruszenia z nami w podróż po 3 oceanach: Spokojnym, Atlantyckim i Indyjskim.

Jak dołączyć do Podróży menedżera?

Po rejestracji na wybrane wydarzenia prześlemy na Twój adres mailowy zaproszenie do pierwszego kroku w Podróży menedżera – webinar. W czasie tego wirtualnego spotkania Twój Przewodnik poinformuje Cię o dalszym przebiegu podroży – zaprosi Cię do wykonania misji na platformie rozwojowej Code of Talent.

Będzie towarzyszył Ci aż do końca etapu podróży i podzieli się podsumowaniem całego etapu.

Jeśli masz pytania, kontaktuj się z nami e-mailem na adres 3oceany@houseofskills.pl

Nagrody

Uczestnicy, którzy wezmą udział w obu webinarach i z sukcesem zakończą misje na platformie Code of Talent w ramach każdego z 3 oceanów mogą w nagrodę uzyskać bezpłatny dostęp do szkolenia e-learningowego związanego z tematem podróży. Nagrodę taką otrzyma 10 pierwszych osób, które po zakończeniu ostatniej misji jako pierwsze napiszą w komentarzu pod wydarzeniem ZAKOŃCZYŁAM MISJĘ! lub ZAKOŃCZYŁEM MISJĘ!

Do zobaczenia w Podróży, podróże kształcą 🙂

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.