fbpx

Nowy cykl webinarów – Menedżer w IT

Ostatnie lata to dynamiczny rozwój sektora IT. Wraz ze wzrostem znaczenia tej gałęzi przemysłu w firmach technologicznych pojawiły się nowe wyzwania kompetencyjne związane z obsadzeniem stanowisk menedżerskich średniego szczebla. W związku z tym zapraszamy do udziału w nowym cyklu webinarów MENEDŻER W IT, w trakcie którego porozmawiamy o rozwoju ludzi w branżach IT i GameDev z trzech różnych perspektyw – menedżera, biznesu i HR

WEBINAR I: Perspektywa menedżera, 24 kwietnia, godz. 11:00 (webinar już się odbył: ZAPIS TRANSMISJI ZE SPOTKANIA)

Z Adamem Szummerem, zarządzającym zespołem specjalistów Data Science w międzynarodowym software house Digica porozmawiamy o wyzwaniach z jakimi mierzą się menedżerowie średniego szczebla w IT. Dlaczego osoby techniczne inaczej rozumieją potrzebę komunikacji? Jak postrzegają dobre przywództwo i czy zmiana pokoleniowa prowadzi do zmian w zarządzaniu? Jak odczarować stereotyp “człowieka z IT”?

WEBINAR II: Perspektywa biznesu, 7 maja, godz. 11:00 (webinar już się odbył: ZAPIS TRANSMISJI ZE SPOTKANIA)

Wnioski z pierwszej rozmowy zderzymy z Jakubem Dumanią, na co dzień zarządzającym gamingowym software housem Hard Rock Cafe Digital. Dlaczego wiele osób technicznych nie chce rozwijać się w kierunku menedżerskim i czy to rzeczywiście problem istniejący na poziomie systemowym? Czy da się zbudować firmę składającą się z samych inżynierów? Jakie konsekwencje dla wzrostu biznesu ma deficyt zaangażowanych liderów?

WEBINAR II: Perspektywa HR, 23 maja, godz. 11:00 (webinar już się odbył: ZAPIS TRANSMISJI ZE SPOTKANIA)

Na końcu nałożymy na to perspektywę HR. Z Sebastianem Kniaziem, Head of People Development w firmie Mobica (Cognizant) porozmawiamy o wyzwaniach związanych ze zmianą roli z inżyniera na menedżera i rosnącej roli HR. Jak nauczyć świeżych liderów nowych mechanizmów postępowania i sposobów komunikacji? Jak wspierać i zwiększać potrzebę rzetelnego wykorzystywania nowych narzędzi i dbać o proaktywną postawę?

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.