fbpx

Nowość w szkoleniach otwartych – warsztat Action Learning już 5 – 6 lutego

Już od 5 lutego w ofercie szkoleń otwartych jest dostępny nowy program szkoleniowy – warsztat Action Learning.

Warsztaty Action Learning to nauka bardzo praktycznego narzędzia do pracy zespołowej i grupowej, które ma na celu rozwijać umiejętności interpersonalne uczestników oraz zwiększać ich kreatywność w obszarze rozwiązywania złożonych problemów. Szkolenie odbywa się w formule online.

Co daje udział w szkoleniu?

Uczestnicy otrzymują możliwość zastosowania filozofii i narzędzia Action Learning w codziennym działaniu. Po zakończonym szkoleniu:

  • potrafią skutecznie moderować pracę w grupie, wspierać grupę lub zespół w rozwiązywaniu złożonych problemów, w tym prowadzić samodzielnie spotkania metodą Action Learning
  • uczestnicy otrzymują dodatkowy certyfikat od trenerki potwierdzający ich kompetencje
  • mają wiedzę i umiejętności w zakresie wdrożenia pracy metodą Action Learning w całej organizacji i/ lub dla poszczególnej grupy/zespołu

Kto powinien wziąć udział?

Warsztat skierowany jest do liderów, menedżerów, trenerów, coachów, specjalistów HR oraz pracowników wszystkich szczebli organizacji, dla których ważne jest prowadzenie skutecznych spotkań zespołowych, pozwalających na kreatywne rozwiazywanie problemów i rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w zespole bądź w grupie.

Więcej informacji o szkoleniu: https://www.houseofskills.pl/pl/szkolenia-otwarte/action-learning/

Warsztat Action Learning jest również jednym z modułów Szkoły team coachingu House of Skills. Jest to kompleksowy cykl szkoleniowy rozwijający wiedzę i umiejętności z zakresu prowadzenia coachingu grupowego i zespołowego.  Więcej o Szkole team coachingu – tutaj.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.