fbpx

Nowa odsłona podcastu Łady Drozdy – „Emocjonalny Ład”

Z końcem września ruszamy z zupełnie nową odsłoną podcastu „Emocjonalny Ład”. Odświeżona została m.in. szata graficzna oraz częstotliwość – od września wszystkie odcinki będą publikowane w każdy ostatni piątek miesiąca, o godz. 17:00.

A tak o nowym otwarciu mówi autorka podcastu, Łada Drozda Nastał czas gdy w życiu zawodowym, publicznym, każdym, jest miejsce dla uczuć i emocji. O nich zaczęło się mówić głośno i wprost. Doświadczenia cywilizacji ostatnich 2 lat pokazały, że nie da się ich schować, zamknąć, zapomnieć. Wręcz odwrotnie, trzeba umieć z nimi współpracować. Ludzie powszechnie zauważyli, ze wiele rzeczy CZUJĄ, a nie tylko o nich myślą. Dlatego w Emocjonalnym Ładzie, który od września będzie się ukazywał w ostatni piątek miesiąca, dalej będę podejmowała tematy, które budzą i poruszają emocje w każdej dziedzinie życia. Zapraszam do słuchania mojego podcastu.

Audycji można posłuchać na najpopularniejszych serwisach podcastowych, tj. Spotify, Deezer, Podcast Addict, Podchaser, Apple Podcast i Google Podcast.

Więcej na: PODCASTY HOUSE OF SKILLS

O audycji „Emocjonalny Ład”  – pisze Łada Drozda

Na wszystko, co w życiu robimy i czego doświadczamy można popatrzeć od strony emocjonalnej. Jak wpływają na nasz organizm, umysł i emocje dokonywane wybory, podejmowane decyzje i aktywności?

Zamiast negować znaczenie emocji wolę przyglądać się ich wpływowi i poszukiwać dróg osiągania emocjonalnego ładu. Nawet jeśli to bywa kontrowersyjne.

Tytuł Emocjonalny ład był przez blisko 3 lata tytułem mojej radiowej audycji. Tamta przygoda już się zakończyła, ale tematyka jest niezmierzona, a ja wciąż mam ochotę ją wspólnie z Wami poznawać. Dlatego teraz inną drogą będę mówić o samych emocjach oraz o zjawiskach, które z emocjami się wiążą. Będę rozmawiać z gośćmi, których wiedza poszerza naszą świadomość a doświadczenie ją uwiarygadnia. Będę poruszać tematy różne, może nawet zaskakujące, ale zawsze bliskie życiu.

Skontaktuj się z nami,
jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych ofertach,
jakie mamy dla Ciebie.